Ons team

D

Directie

Gert de Mooij
M: 0651819440
E: gert@hovenendemooij.nl

Theo de Mooij
M: 0610889318
E: theo@hovenendemooij.nl

Producten

Voor productinformatie en vragen kunt u terecht bij:

Hugo van de Koppel
T: 0297800906
M: 0655894377
E: hugo@hovenendemooij.nl

Rozen kleurbehandeld & Rozen noviteiten.

Nico Zwaan
T: 0297800910
M: 0610017603
E: nico@hovenendemooij.nl

Rozen grootbloemig & Rainbowed Roses.

Pieter Filius
T: 0297800909
M: 0620831021
E: pieter@hovenendemooij.nl

Rozen grootbloemig, Ecuador rozen, Gevriesdroogde rozen, David Austin rozen, VIP rozen.

Leendert Ouwersloot
T: 0297800907
M: 0612724009
E: leendert@hovenendemooij.nl

Rozen grootbloemig &  Rozen Noviteiten Import

Bas Kok
T: 0297800908
M: 0651819458
E: bas@hovenendemooij.nl

Rozen kleinbloemig, Trosrozen, Freilandrozen.

Eddy van den Eykel
T: 0297800904
M: 0610154380
E: eddy@hovenendemooij.nl

Aconitum, Anjer, Aster, Astilbe, Besheesters, Bloeiend hout, Bosgoed, Bouvardia, Campanula, Celosia, Euphorbia, Exclusief, Forsytia, Lathyrus, Leeuwebek, Liatris, Nerine, Phlox, Ranonkel, Anemoon, Trekheesters, Zomerbloemen.

Jaap Monster
T: 0297800905
M: 0651819448
E: jaap@hovenendemooij.nl

Amaranthus, Gyps, Tulpen, Lelie, Statice, Hypericum, Solidago, Amaryllis, Allium, Bupleurum, Carthamus, Eremurus, Helianthus, Narsissen, Hyacint, Violieren, Hortensia, Pioen, Decoratiematriaal.

Maarten van Duijn
T: 0297800903
M: 0651819445
E: maarten@hovenendemooij.nl

Chrysanten, Gerbera, Cymbidium, Anthurium, Gladiool, Lucky Bamboe, Orchideeën, Santini, Strelitzia, Alstroemeria, Wax, decoratiegroen, Duizendschoon.

Transport

Voor transportinformatie en vragen kunt u terecht bij:

Peter Mallee
M: 0620303836

Transport Aalsmeer (intern)

Eric Zoutewelle
M: 0653335071

Naaldwijk (vrachtauto)

Willem van Rossum
M: 0610946828

Naaldwijk (busje)

Jaap vd Zwart
M: 0653781503

Rijnsburg (vrachtauto)

Administratie

Coby Noort
T: 0297800911

PortalFlora

Voor productinformatie en vragen over PortalFlora kunt u terecht bij:

Peter Vrouwe
M: 0031 620412957
T: peter@portalflora.nl

Andre van den Hoek
M: 0031 620413028
T: andre@portalflora.nl

Ruben de Vries
M: 0031 682832273
T: ruben@portalflora.nl

Sebastiaan Wischmeijer
M: 0031 651385870

PortalFlora ingangscontrole

© 2017 Hoven & de Mooij B.V. Disclaimer
Webontwikkeling: 2nd Chapter BV